Google Analytics
47
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > HARMAN we Frankfurcie
28-03-2017

HARMAN we Frankfurcie 

Wszystkie marki HARMAN Professional Solutions przygotowują się do corocznych targów Prolight + Sound! Czeka na nas wiele atrakcji z tym związanych.

 

Nie ma żartów. Ponad dwadzieścia nowych, imponujących produktów z dziedzin dźwięku i oświetlenia zostanie zaprezentowanych podczas najbliższych targów Prolight + Sound we Frankfurcie. Na swoje premiery oczekują nowe produkty JBL które zmienią reguły gry i docenią je zarówno profesjonaliści z branży nagłośnieniowej, jak sami muzycy.

Nie zabraknie również najnowszych rozwiązań AKG dla mobilnych artystów oraz innych, równie ekscytujących propozycji wśród znanych marek audio, tworzących segment rozwiązań profesjonalnych firmy HARMAN.

Nie przegapcie tego wielkiego wydarzenia! Wszelkie nowości będziecie mogli poznać bliżej na stoisku F41, w hali 4.0, w dniach 4-7 kwietnia 2017 r., gdzie chętnie odpowiemy na Wasze pytania. Jesteśmy tam dla Was.

 

Już teraz zapraszamy do kontaktu z ESS Audio:

 

Witold Karałow, V-ce Prezes Zarządu; witek@essaudio.pl

Oskar Tarczyński, Dyrektor Handlowy; oskar@essaudio.pl

Michał Jantar, Specjalista ds. Handlowych; michal@essaudio.pl

Wojciech Kopytek, Kierownik Działu Projektowego; wojtekk@essaudio.pl

 

Do zobaczenia we Frankfurcie!


PRODUCENT: AKG - www.akg.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


AKG D5 LX

AKG D5 LX świetnie wpasowuje wokale i instrumenty w miks i nadaje im funkcję wiodącą. Podbicie 5 kHz jest natychmiast odczuwalne i warto na samym początku zwrócić uwagę, czy jest ono adekwatne do celu, jaki chcemy uzyskać.

AKG D112 MkII

AKG D112 to bez wątpienia jeden z najczęściej wykorzystywanych mikrofonów przewidzianych do instrumentów basowych. Po ten popularny model sięgają chętnie zarówno realizatorzy studyjni, jak i koncertowi, głównie do ujęć stopy perkusyjnej oraz wzmacniaczy basowych. Obecnie doczekał się on nowej i ulepszonej wersji oznaczonej symbolem Mk II.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)