Google Analytics
202
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Finały The Voice of Poland
16-11-2016

Finały The Voice of Poland 

5 listopada w warszawskim studiu ATM przy Wale Miedzeszyńskim ruszyły nagrania finałowych odcinków The Voice of Poland. To już siódma edycja tego telewizyjnego show, cieszącego się ogromną popularnością.

 

Podczas odcinków na żywo, oprócz uczestników walczących o tytuł najlepszego głosu w Polsce, na scenie pojawią się także goście specjalni – polskie i zagraniczne gwiazdy. Ich obecność jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę realizatorom i produkcji.

 

 

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Teatr na potrzeby nagrań na żywo dostarczyło zestaw szesnastu najnowszych głowic Martina – MAC Axiom Hybrid, które były wykorzystywane też podczas wcześniejszych nagrań odcinków eliminacyjnych. Dodatkowo firma ATM System wykorzystuje następujące urządzenia z oferty PS Teatr: osiem VL 3500 Wash, czternaście VL 3500 Spot, szesnaście MAC Viper Performance i dwadzieścia siedem MAC Quantum Profile.

 

 

MAC Axiom Hybrid to urządzenie typu wszystko w jednym, łączące funkcje beam i spot w kompaktowej obudowie. W urządzeniu zastosowany jest zoom liniowy 2–44°, producent nie stosuje trybów beam czy spot. Dzięki filtrowi frost uzyskuje się efekt światła rozproszonego, typowego dla washa. Precyzyjny system optyczny pozwala uzyskać wysoki kontrast – także podczas projekcji w powietrzu. Paleta kolorów CMY znana z MAC Viperów daje projektantom nieograniczony wybór kolorów: od odcieni pastelowych po nasycone barwy. Dodatkowe efekty to m.in. dwie tarcze gobo, tarcza szesnastu kolorów, tarcza animacji zintegrowana z tarczą gobosów stałych, dwa niezależne, obrotowe pryzmaty. Takie połączenie funkcji oznacza, że MAC Axiom Hybrid jest urządzeniem skazanym na sukces.

 


PRODUCENT: Martin - www.martin.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Martin Vertical Fogger

Kolejny raz, przy kolejnym produkcie z rodziny Thrill muszę podkreślić jedną rzecz: nadal jest to Martin i choć z założenia są to produkty na każdą kieszeń, to i w tym wypadku stawiałbym na markowy produkt. Myślę, że przy prawidłowej eksploatacji (tu również mam na myśli specjalistyczne płyny) taka maszyna posłuży przez długie lata.

Martin Thrill Mini Profile

Martin Thrill – Mini Profile to mała, lekka i szybka głowa typu spot o stałym kącie świecenia wynoszącym 14°. Jest to najtańszy i najprostszy model firmowany przez Martina. Przeznaczono go dla osób, które być może organizują mniejsze eventy, ale cenią sobie jakość.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)