Google Analytics
128
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > FS Audio zakupiło dLive
12-06-2016

FS Audio zakupiło dLive 

Z przyjemnością informujemy, że do świata rentalu trafił kolejny dLive. Krakowska firma FS Audio kupiła powierzchnię kontrolną S5000 wraz z mix rackiem DM64 i portem Dante.

 

Konsoleta przeszła już chrzest bojowy. Jedną z pierwszych sztuk zrealizowanych na dLive (tu akurat w roli konsolety monitorowej) był koncert Krzesimira Dębskiego i Orkiestry Filharmonii Dolnośląskiej, który odbył się w Głogowie. Kolejne imprezy z dLive przed nami. W czerwcu mikser będzie użyty m.in. na Wiankach w Krakowie.

 

 

„Świetna deska dla każdego monitorowca. Bardzo dobrze rozwiązany, przejrzysty patching dający możliwość szybkiej reakcji w trudnych warunkach. Jako użytkownik iLive’a muszę przyznać, że następca zrobił duży postęp. Serdecznie polecam!” – podzielił się z nami swoją opinią na temat nowego sprzętu Erwin Legutko, realizator MON z FS Audio.


PRODUCENT: Allen & Heath - www.allen-heath.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: FS Audio - www.fsaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Allen & Heath ZEDi-10FX

ZEDi-10FX jest kombinacją analogowego miksera wyposażonego w interfejs audio i pokładowe efekty. Kombinacja ta, idąca w parze z jakością przetwarzania, jest rozwiązaniem kierowanym do niezależnych muzyków oraz realizatorów nagłaśniających niewielkie eventy. Niezależnie, czy mikser używany jest w studiu, na scenie, czy w trakcie prac nad projektami w DAW – zapewnia nam znane i docenione przez setki realizatorów brzmienie marki Allen & Heath.

Allen & Heath Qu-Pac

Qu-Pac jako nieliczne tego typu urządzenie, poza oczywistą kontrolą z poziomu urządzenia mobilnego oferuje również zainstalowany na przedniej części panel kontrolny z pięciocalowym wyświetlaczem dotykowym.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)