Google Analytics
76
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Electro-Voice ZLX - promocja świąteczna
30-11-2017

Electro-Voice ZLX - promocja świąteczna 

Dystrybutor marki EV na Polskę, firma Audio Plus, ogłasza promocję przedświąteczną aktywnych kolumn głośnikowych z serii ZLX. Paczka aktywna z przetwornikiem 12” jest teraz dostępna w cenie tylko 1499 zł, natomiast kolumna aktywna z przetwornikiem 15” – 1799 zł. Promocja trwa od 1 do 17 grudnia 2017 w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce.

 

Zestawy aktywne Electro-Voice należą do najczęściej używanych systemów nagłośnieniowych świata. Dotyczy to zarówno liniowych systemów koncertowych, jak i popularnych systemów nagłośnieniowych średniej mocy. Wszystkie korzystają z ogromnego doświadczenia marki Electro-Voice, która w tym roku obchodzi 90. jubileusz istnienia. Systemy głośnikowe serii ZLX to najczęściej na świecie sprzedawane kolumny pro audio. Każdy model tej wielokrotnie nagradzanej rodziny przenośnych paczek głośnikowych został zaprojektowany w USA. Ich podzespoły są wyprodukowane i przetestowane z zastosowaniem najwyższych standardów branżowych, dzięki czemu zapewniają doskonały dźwięk oraz wyjątkową niezawodność działania przez wiele lat.

 

EV wyróżnia się spośród innych producentów przenośnych kolumn głośnikowych, ponieważ jest również producentem dużych systemów wykorzystywanych podczas tras koncertowych – profesjonalnego sprzętu audio wagi ciężkiej, który przez lata wielokrotnie sprawdzał się na scenach na całym świecie. Wszystko to, czego specjaliści EV nauczyli się na tym bardzo konkurencyjnym i wymagającym rynku, zostało zawarte w ich kompaktowych systemach – oferują one równie bezkompromisową wydajność pracy, ale w mniejszym formacie. Żadna inna kolumna w tym zakresie cenowym nie będzie brzmieć tak dobrze, pracować tak ciężko, ani działać tak długo.

 

Seria ZLX oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, moc oraz ogólną wydajność i niezawodność pracy na takim poziomie cenowym. Cechy te dają jej pozycję najbardziej opłacalnej serii lekkich kolumn głośnikowych pro audio spośród aktualnie dostępnych na rynku. To z tego powodu stały się one pierwszym wyborem w tej grupie na całym świecie.

 

Dostępne w wersjach z przetwornikami 12- i 15-calowymi, w wariancie aktywnym oraz pasywnym, modele z rodziny ZLX dają możliwość posiadania i doświadczania jakości premium pro audio łatwiej niż dotychczas. Połączenie eleganckiej i funkcjonalnej formy, kompaktowych wymiarów, łatwej obsługi oraz dużej mobilności wraz z niesamowitą mocą sprawiają, że ta seria stała się podstawowym wyborem w przypadku muzyków i DJ-ów. To rodzina kolumn, która doskonale sprawdzi się w salach prób i w małych klubach, i jest znakomita do wykorzystania w podstawowych instalacjach nagłośnieniowych oraz przenośnych systemach dźwiękowych o różnym przeznaczeniu.

 

Promocja świąteczna

 

ZLX12P i ZLX15P kosztują teraz odpowiednio: 1499 i 1799 zł brutto. Kolumny w cenach promocyjnych dostępne są w najlepszych sklepach muzycznych w Polsce w dniach 1-17.12.2017. 

 

ZLX-12P

Dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa z przetwornikiem niskotonowym 12”

 • Moc: 1000 W (Class-D)
 • SPL: 126 dB w szczycie
 • Pasmo przenoszenia: 65-18000 Hz (-3dB)
 • Kąty propagacji: 90° × 60°
 • Przetworniki: woofer 12”, driver tytanowy 1,5”
 • Wymiary i waga: 610 mm × 356 mm × 356 mm (W × S × G), 15,6 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

ZLX-15P

Dwudrożna aktywna kolumna głośnikowa z przetwornikiem niskotonowym 15”

 • Moc: 1000 W (Class-D)
 • SPL: 127 dB w szczycie
 • Pasmo przenoszenia: 55-18000 Hz (-3dB)
 • Obszar pokrycia: 90° × 60°
 • Przetworniki: woofer 15”, driver tytanowy 1,5”
 • Wymiary i waga: 685 mm × 423 mm × 383 mm (W × S × G), 17,3 kg

PRODUCENT: Electro-Voice - www.electrovoice.com

DYSTRYBUTOR: Audio Plus - www.audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Electro-Voice seria ND

Nowe mikrofony ND marki Electro-Voice to bardzo dobry wybór dla wszystkich, którzy chcą mieć wysokiej jakości, naturalnie brzmiący zestaw mikrofonów dynamicznych. Rewelacyjne rozwiązania w zakresie montażu mikrofonów, bardzo dobre wykonanie i odporność na ciężkie warunki pracy na scenie to ogromne plusy.

Electro-Voice ETX-35P i ETX-18SP

Nowa seria mobilnych zestawów głośnikowych ze znaczkiem EV plasuje się powyżej tańszych serii LiveX i ZLX. Producent reklamuje ją jako połączenie innowacji z osiemdziesięciopięcioletnim doświadczeniem firmy, z czym trudno się nie zgodzić. Co więcej, na tabliczkach z tyłu możemy przeczytać „Made in USA”, co w obecnych czasach jest już rzadkością.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)