Google Analytics
60
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Elation na PLASA 2016
30-08-2016

Elation na PLASA 2016 

Firma Elation poinformowała, czego możemy się spodziewać na nadchodzących targach PLASA 2016.

 

W dniach 18–20 września na stoisku C40 w Centrum Wystawowym Olympia w Londynie zobaczymy szereg nowości i najnowszych produktów oświetleniowych od firmy Elation. Wśród nich pojawi się nowa seria dynamicznych opraw LED Fuze, zaprezentowane zostaną nowe efekty LED tworzące serię ZCL, jak i po raz pierwszy przyjrzymy się serii DTW opartej na białych LED-ach.

 

 

To jednak nie wszystko. W Londynie odbędzie się premiera zapowiadanej niedawno multichipowej oprawy typu wash – Platinum Seven, oraz najnowszej wersji hybrydowego źródła efektowego – Sniper Pro, będącego zaktualizowaną odsłoną docenionej przez realizatorów lampy Sniper 2R. We wrześniu światło dzienne ujrzy także najnowsza oprawa w rodzinie bardzo szybkich ruchomych głów Rayzor, czyli 360Z – oparty na trzech źródłach LED o mocy 60 W, wyposażony w zmotoryzowany zoom do tworzenia wiązki o szerokości od 5° do 50° i oferujący nieograniczony ruch w płaszczyźnie poziomej i pionowej (360°).

 

 

Poza największą w historii marki Elation premierą, na stoisku producenta będziemy mieli okazję zobaczyć z bliska wcześniejsze konstrukcje, m.in. kolorowy stroboskop Protron 3K Colors, cechujący się natężeniem światła na poziomie 40 000 lumenów, oraz dostępny w trzech wersjach panel LED z serii EVHD i produkty oświetleniowe z serii X.

 


PRODUCENT: Elation Professional - www.elationlighting.eu

DYSTRYBUTOR: SG Light - www.sglight.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Elation Professional Artiste DaVinci

Choć często mam niewątpliwy zaszczyt otrzymywać do testu urządzenia, które jeszcze nie trafiły do sklepów (zdarzały się też prototypy od zaprzyjaźnionych marek), to Artiste miał już swoją premierę jakiś czas temu. Mimo to nadal jest nowością na rynku. Mając to na uwadze, wielu z nas zastanawia się zapewne nad nową propozycją Elation, zadając sobie pytanie, czy aby na pewno nie powinna zasilić zapasów magazynowych..? Niewątpliwie należy ten produkt wziąć pod uwagę w takich rozważaniach.

Elation Professional Platinum Wash ZFX Pro

Platinum Wash ZFX Pro to ruchoma głowica LED.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)