Google Analytics
80
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Dynacord AXM 12A - promocja
07-09-2017

Dynacord AXM 12A - promocja 

W dniach od 4 do 30 września 2017 roku trwa promocja na monitor sceniczny AXM 12A marki Dynacord.

 

Monitor sceniczny AXM 12A objęty został promocją cenową. Szczegóły otrzymają Państwo u autoryzowanych dealerów.

 

 

Do każdego zakupionego monitora dodawany jest pokrowiec - GRATIS.

 

Przypomnijmy najważniejsze cechy Dynacord AXM 12A.

 

 

Jest to monitor do wszechstronnych zastosowań. Kompaktowy rozmiar AXM 12A jest jego dużą zaletą (waży zaledwie 14,9 kg), szczególnie na scenie, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Nowy zestaw głośnikowy marki Dynacord łączy w sobie wysokiej jakości głośnik koaksjalny 12″/1,75″, cyfrowy procesor sygnałowy oraz dwukanałowy wzmacniacz mocy. Wbudowany DSP zapewnia funkcje takie jak: zwrotnica, limiter oraz korekcja z wykorzystaniem filtrów IIR i FIR.

 

 

Obrotowy enkoder, pozwala na wybór jednego spośród pięciu fabrycznych presetów, które zmieniają charakterystykę, przystosowując kolumnę do pracy jako monitor lub element systemu PA. Aktualny status wskazuje ciekłokrystaliczny wyświetlacz umieszczony obok obrotowego enkodera. Maksymalny poziom SPL, jaki zapewnia nowy monitor wynosi 128 dB. AXM 12A zapewni bardzo dobrą jakość dźwięku w każdej aplikacji, gwarantując użytkownikowi maksymalny komfort pracy.


PRODUCENT: Dynacord - www.dynacord.com

DYSTRYBUTOR: Tommex - www.tommex.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Dynacord L3600FD

L3600FD to kawał przyzwoitego, porządnego sprzętu. Wzmacniacz jest naprawdę solidnie i schludnie zmontowany, wewnątrz panuje wzorowy porządek, a wykończenie i działanie całości nie pozostawia nic do życzenia.

Dynacord PM 502

PM 502 to najnowszy i zarazem najmniejszy powermikser w ofercie Dynacorda. Jak zapewnia producent, jest idealnym rozwiązaniem przeznaczonym do stałych instalacji nagłośnieniowych w klubach, salach konferencyjnych, aulach uczelnianych, hotelach, barach czy też kościołach.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)