Google Analytics
56
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Dominik Maczuga z nową konsoletą Soundcraft Vi1000
08-03-2018

Dominik Maczuga z nową konsoletą Soundcraft Vi1000 
Dominik Maczuga jest realizatorem zespołu Pawła Domagały. Na finał trasy koncertowej „Opowiem Ci o Mnie” zabrał ze sobą najnowszą konsoletę Soundcraft Vi1000.
 
 
O to co powiedział o swoim nowym wyborze: „Tradycyjnie, jak to w mikserach Soundcraft, mamy znakomite efekty Lexicon'a, sprawdzone algorytmy EQ oraz doskonałą dynamikę. Dodatkowo świetnie spisują się dodatkowe equalizery BSS”.
 
 
Ponadto, dedykowana do pracy z konsoletą aplikacja ViSi Remote ułatwiła znacznie pracę muzyków, którzy samodzielnie mogli ustawiać swoje monitory.
 
 

PRODUCENT: Soundcraft - www.soundcraft.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Soundcraft Ui24R

Oto produkt z zacięciem profesjonalnym, skrojony na miarę pewnych kompromisów, ale w trudnych warunkach potrafi bardzo pomóc dzięki palecie dostępnych funkcji. Stosunek gabarytów do możliwości jest w tym przypadku imponujący.

Soundcraft Vi 2000

Najnowsza propozycja jest minimalizacją formy przy zachowaniu maksymalnej treści w stosunku do odrobinę starszych i większych kuzynów Vi z serii czterocyfrowej. Dostępne są trzy ekrany dzielone dwoma rzędami enkoderów, czyli wciąż znajome ułożenie funkcji w stosunku do poprzedników, jednak w odświeżonej formie z bardziej nasyconymi kolorami.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)