Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > DiGiCo w trasie z U2
19-07-2017

DiGiCo w trasie z U2 

Największe trasy koncertowe na świecie zawsze budzą szacunek i respekt. Artyści tacy jak U2 nie szczędzą środków, aby każda kolejna trasa koncertowa była lepsza od poprzedniej. Dotyczy to zarówno poziomu artystycznego, ale i całości formy audiowizualnej.

 


Koncert ma być przeżyciem wielopoziomowym, oddziałującym na wszystkie możliwe zmysły. Każdy kto zajmuje się realizacją systemów nagłośnienia, z podziwem obserwuje ogrom i skalę takich przedsięwzięć. Na szczęście mieliśmy okazję podpatrzeć i znaleźć odpowiedź na pytanie: jak oni to zrobili? Rozmawiając o tych najlepszych i największych, DiGiCo stanowi oczywisty i zarazem istotny element tej ogromnej układanki, umożliwiając stworzenie realizatorom miksów na najwyższym poziomie.

 

 

Trasa koncertowa Joshua Tree Tour 2017 zespołu U2 zorganizowana została z okazji 30-lecia płyty "The Joshua Tree".

 

 

 

AUDIO CREW

Firma odpowiedzialna: Clair Global
Realizator FOH: Joe O’Herlihy
Realizatorowie systemów monitorowych: Alastair McMillan (Bono); Richard Rainey (The Edge); CJ Eiriksson (Adam Clayton, Larry Mullen Jr.)
Inżynierowie systemów: Jo Ravitch, Joel Merrill, Tim Peeling
Technik monitorów/RF: Niall Slevin
Technik Monitor/Stage: Brandon Schuette
Inżynier Pro Tools: Mike LaCroix
Technika P.A.: Pascal Harlaut, Hannes Dander, Anne Butte
Technik gitar (The Edge): Dallas Schoo

 


PRODUCENT: DiGiCo - www.digico.pl

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


DiGiCo SD12

Metodą kompromisów i eksperymentów DiGiCo wreszcie od czasów SD7 stworzyło produkt niemal optymalny. Konsoleta trochę jak guma, jeśli jest potrzeba, aby była kompaktowa, to jest, jeśli musi pomieścić wiele składów i zagwarantować bezkompromisową jakość, to taką rolę właśnie pełni. W zależności od potrzeb jest duża i mała, rozbudowana i wystarczająca.

DiGiCo S21

S21, jak na swój przedział cenowy, wykonany jest solidnie. Elementy obudowy są do siebie dopasowane i wykonane z dobrych materiałów. Świetnym rozwiązaniem jest zastosowanie podświetlenia LED na górnej belce z możliwością regulacji jasności. System operacyjny Windows zastąpiono teraz Linuxem, który słynie ze stabilności. Pierwsze dźwięki wydobywające się z konsolety uświadamiają użytkownikowi, że ma do czynienia z brzmieniem wysokiej jakości.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)