Google Analytics
117
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Canare w polskiej dystrybucji
26-04-2017

Canare w polskiej dystrybucji 

Wrocławska firma ProAUDIO-AVT pozyskała do swojej sieci dystrybucyjnej kolejna markę, tym razem jest to japoński producent najwyższej jakości okablowania – Canare Electric Corporation.

 

Canare Electric Corporation powstało w roku 1970 w Japonii w miejscowości Nagoya. Firma zasłynęła w Japonii z produkcji wysokiej jakości kabli mikrofonowych i gitarowych. W 1977 zaprojektowano i wdrożono do produkcji innowacyjne, jak na tamten czas, kable mikrofonowe typu Starquad charakteryzujące się bardzo wysoką jakością a jednocześnie elastycznością. Sukces tych kabli na japońskim rynku przyczynił się do międzynarodowej kariery firmy Canare.  Powstały oddziały firmy w USA, Chinach i Tajwanie. Od 2006 roku firma notowana jest na giełdzie w Tokyo.

 

 

„Canare to firma z ogromnym doświadczeniem w produkcji okablowania audio analogowego jak i cyfrowego. Dla ProAUDIO-AVT wysokiej jakości okablowanie jest niezbędne zarówno w aspekcie touringu - Canare to doskonały partner do współpracy ze sprzętem Adamson czy MC2Audio/XTA, a także w projektach i w instalacjach stałych” - mówi Tomasz Kwiecień, prezes firmy ProAUDIO-AVT.

 

 

 „Canare w swojej ofercie posiada okablowanie światłowodowe oraz miedziane dla sygnałów cyfrowych i analogowych zarówno audio jak i video, kable LAN, wysokiej jakości złącza i konwertery, krosownice i patchpanele audio, gotowe kable wieloparowe oraz HDMI. Światowy rynek broadcast, realizatorzy i technicy dźwięku, integratorzy urządzeń AV, projektanci polegają na niezawodności produktów Canare. Myślę, że polska branża sceniczna oraz AV zyska dzięki pojawieniu się kabli takiego producenta na rynku”  - dodaje.

 

 

Obecnie Canare oferuje nie tylko kable audio, ale całą gamę kabli koncentrycznych wizyjnych 75 i 50 Ohm oraz kable kamerowe typu Triax i SMPTE. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości złącza BNC i SMPTE oraz patch panele wizyjne standardu WECO.

 

 

W 2016 roku uruchomiono Canare Europe GmbH w Dusseldorfie w celu jeszcze sprawniejszej obsługi i serwisu dla europejskich klientów.

 

Canare posiada certyfikaty ISO 9001. 


PRODUCENT: Canare Electric Corporation - www.canare.eu

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Canare Electric Corporation

Od roku 1970 do obecnie bieżącego minęło czterdzieści siedem lat. Aż tyle było potrzeba, aby na naszym rynku na stałe zagościły produkty Canare. Jednak czas poświęcony rozwojowi pomysłów w tej fabryce nie poszedł na marne i w nasze ręce trafiły produkty przemyślane, dobrze wykonane, a przy tym z powodzeniem wykorzystujące możliwości płynące z prostych zasad fizyki, dzięki czemu możemy bez obaw o zakłócenia elektromagnetyczne stosować nasze ulubione mikrofony, a sygnał z nich uzyskiwany przekazyw


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)