Google Analytics
36
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Audio Video Show: rekord wynajętych sal pobity!
04-10-2016

Audio Video Show: rekord wynajętych sal pobity! 

Na miesiąc przed rozpoczęciem jubileuszowej, 20. edycji Audio Video Show – największej w Polsce wystawie sprzętu audio i video – pobity został zeszłoroczny rekord wynajętych przez wystawców sal. W luksusowych przestrzeniach warszawskich hoteli Golden Tulip, Radisson Blu Sobieski oraz na stadionie PGE Narodowy zarezerwowano aż 160 sal wystawowych.

 

Wystawcy zarezerwowali ponad 7000m2 powierzchni, co także jest rekordem wystawy Audio Video Show. Oprócz popularnych producentów, jak Samsung, Sony, Panasonic, czy Sennheiser, na wystawie zostanie zaprezentowany ekskluzywny sprzęt dla audiofilów takich marek jak B&W, McIntosh czy Sonus faber. Ponadto w salach stadionu PGE Narodowy goście będą mogli zwiedzić największą w Polsce wystawę słuchawek obejmującą urządzenia od ponad 50 różnych producentów.

 

 

„Cieszymy się, że z roku na rok powiększa się wynajęta pod stoiska powierzchnia oraz rośnie liczba zarezerwowanych przez wystawców sal. Jeszcze 2 lata temu goście mogli odwiedzić 104 pomieszczenia na 4000 m2. W tym roku Audio Video Show oferuje odwiedzającym ponad 7000m2 i 160 sal, zagospodarowanych przez najlepsze na świecie marki z sektora audio-video. Trend wzrostowy i kolejne pobite rekordy świadczą o tym, że wystawa się rozwija, a jej popularność rośnie zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. Audio Video Show jest największą tego typu imprezą w Polsce, staramy się też, by była najlepszą pod względem prezentowanych marek i zaplanowanych atrakcji” - powiedział Adam Mokrzycki, organizator Audio Video Show.

 

 

W luksusowych salach warszawskich hoteli Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski oraz lożach PGE Narodowego zostanie pokazany sprzęt z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Odwiedzający zobaczą zarówno mobilny sprzęt do codziennego użytku za kilkaset złotych, jak i systemy audio oraz video o wartości kilkuset tysięcy.

 

 

Audio Video Show jest największą w Polsce i drugą co do wielkości wystawą sprzętu audio-video w Europie. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, m.in. odtwarzacze CD i Blu-ray, wzmacniacze, odtwarzacze sieciowe, kolumny głośnikowe, słuchawki, projektory i telewizory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać wiele urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz koncerty.

 


PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Sennheiser D1-945 Vocal Set

Firma Sennheiser zaprezentowała swój nowy cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych o symbolu D1, który z pewnością ułatwi życie wielu wokalistom i instrumentalistom. Jak zapewnia producent, nowe systemy to najlepsze rozwiązanie, aby w prosty i bezbolesny sposób wejść w cyfrowy świat bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Sennheiser HD8 DJ

Firma Sennheiser wprowadziła na rynek trzy nowe modele słuchawek adresowane do DJ-ów i producentów.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)