Google Analytics
85
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Andrea Bocelli w krakowskim Sanktuarium św. Jana Pawła II
29-05-2016

Andrea Bocelli w krakowskim Sanktuarium św. Jana Pawła II27 maja w krakowskim Sanktuarium św. Jana Pawła II wystąpił Andrea Bocelli. Włoski tenor wykonał w Krakowie „Wielkie Misterium. Ewangelia Rodziny”. Jednemu z najsłynniejszych śpiewaków na świecie towarzyszyła 64-osobowa Narodowa Orkiestra Czech oraz chór „Psalmodia” Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.
 
 
Dostarczeniem systemu nagłośnieniowego na potrzeby wydarzenia zajęła się firma Fotis Sound. 
Ze względu na specyfikę przestrzeni złożonej z wielu naw i bocznych ołtarzy - gdzie również znajdowała się publiczność - system nagłośnieniowy nie był złożony tylko z dwóch gron, ale z wielu małych punktów nagłośnieniowych pokrywających całą przestrzeń. 
 
Do tego zadania wykorzystano zestaw głośników UPSmart 8 i UPSmart 12 oraz Meyer Sound CQ1. 
System monitorowy składał się z monitorów UM-1P również firmy Meyer Sound. 
Konsoletą główną, wykorzystaną przy tej realizacji była analogowa konstrukcja Midas Heritage 4000 na której był realizowany zarówno front jak i monitory. Miksem całości zajął się jeden z najsłynniejszych realizatorów na świecie – Andrea Taglia. 


GALERIA ZDJĘĆ


PRODUCENT: Meyer Sound - www.meyersound.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

OBSŁUGA TECHNICZNA: Fotis Sound - www.fotissound.com

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Meyer Sound Galaxy

Galaxy to niewątpliwie duży krok naprzód w dalszym rozwoju rodziny Meyer Sound Galileo. Nie jest to zabawka dla małych chłopców. To bardzo potężne narzędzie, które pozwoli okiełznać nie tylko system nagłośnieniowy spod szyldu Meyer Sound – jakkolwiek do tego właśnie został stworzony – ale i każdy inny, o ile oczywiście użytkownik zna się na rzeczy.

Meyer Sound MJF 210

Monitor MJF 210 wyposażono w dwa identyczne głośniki 10'' i w driver średnio-wysokotonowy z firmową tubą, wykonaną z aluminium. W monitorze zastosowano trzy oddzielne końcówki mocy pracujące w klasie D, z których każda zasila pojedynczy głośnik.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)