Google Analytics
106
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Adamson podwaja rozmiary produkcji, by zaspokoić potrzeby rynku
09-08-2017

Adamson podwaja rozmiary produkcji, by zaspokoić potrzeby rynku 

Adamson Systems Engineering od niedawna oficjalnie funkcjonuje na rozszerzonej przestrzeni swojej kanadyjskiej siedziby w Port Perry, mierzącej 3 716,12 m2. Firma napędzana przez trzy lata szybkiego wzrostu i rozwoju, rozszerza swoją sieć sprzedaży żeby zaspokoić rynkowy popyt.

 

Nowa fabryka, przeznaczona jest wyłącznie do produkcji i R&D, przebudowany został również pierwotny budynek. Wszystko po to aby usprawnić rozwój produktu, badania rynkowe i edukację o produktach marki.

Wraz z poprawą architektury Adamson, zainwestował również w maszyny i technologię produkcji, w celu podniesienia jej wydajności. Należą do nich nowe frezarki CNC, maszyny frezowe i częściowo zautomatyzowane linie produkcyjne, wszystko w celu utrzymania pozycji branżowego lidera innowacyjności.

„Ta znacząca inwestycja utrwala pozycję firmy jako lidera produkcji i kluczowych technologii w Kanadzie” – mówi CEO Adamson Systems Engineering, Brock Adamson. „Integracja wszystkich etapów produkcji, począwszy od surowego żelaza, po wykończony głośnik, pozwala naszym inżynierom tworzyć faktyczne produkty dużo szybciej i dostarczać sprzęt, który nie jest ograniczony w wydajności poprzez priorytety określone przez zewnętrznych dostawców. Eliminacja outsourcingu zapewnia nam ochronę praw własności intelektualnej i utrzymuje wokół niektórych procesów produkcyjnych tajemnice własności" - dodaje.

Ekspansja jest bezpośrednio powiązana z ciągłym wzrostem sprzedaży na przestrzeni ostatnich trzech lat. „Od 2014 roku nasza sprzedaż, każdego kolejnego roku wzrasta o 40%” – mówi James Oliver, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży. „Zobowiązaliśmy się zarówno do rozszerzenia naszych możliwości produkcyjnych, a także zwiększenia tempa, w jakim wprowadzamy nowe produkty na rynek. Nasza infrastruktura to także nowy personel, który znacząco usprawnił proces przewidywania potrzeb odbiorców, a tym samym dostarczania na rynek wydajnych produktów”. Największa inwestycja w czynnik ludzki objęła zespół inżynierów, który od dłuższego czasu był uważany za jeden z najsilniejszych i przyszłościowych zespołów w branży.

 

 

Benoit Cabot, dyrektor badań i rozwoju spółki przyznaje, że teraz jego zespół pracuje bardziej skutecznie, na przestrzeni czterech różnych oddziałów. „W ciągu trzech ostatnich lat czterokrotnie zwiększyliśmy liczbę zatrudnionych inżynierów” – dodaje Cabot. „Znajdujemy się w fazie szybkiego wzrostu, więc zatrudniamy tyle pracowników, ile to możliwe. Nasze nowe laboratoria zapewniają nam niezwykle wydajną i efektywną współpracę”.

Adamson skupia się również na rozwoju cyklu szkoleń, treningów i prezentacji produktowych w swojej powiększonej siedzibie. „Nasz ostatnio wdrożony cykl certyfikowanych szkoleń, to nasza deklaracja wsparcia i rozwoju umiejętności, użytkowników naszego systemu” – dodaje Product and Brand Manager Mark Weber. „Na naszej stronie internetowej znajduje się osobna zakładka poświęcona edukacji i cyklom szkoleniowym. To pozwoli nam na efektywne szkolenia naszych partnerów, tu w naszej kanadyjskiej siedzibie. Przede wszystkim, połączy to jednak naszych partnerów na całym świecie bezpośrednio z osobami, które projektują i produkują jeden z najbardziej dynamicznych systemów nagłośnieniowych na rynku”. 

Ostatnie certyfikowane szkolenie Adamson, zorganizowane przez wyłącznego dystrybutora marki w Polsce firmę ProAUDIO-AVT odbyło się 21-22 marca we Wrocławiu. Więcej informacji na temat szkoleń i produktów marki znajdziecie Państwo bezpośrednio u dystrybutora.


PRODUCENT: Adamson - www.adamsonsystems.com

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Adamson M15

Jakość generowanego przez M15 dźwięku jest co najmniej bardzo dobra, jeśli nie powiedzieć, że znacząco odbiega od innych konstrukcji tego typu, oczywiście na plus. Przede wszystkim wyjątkowo wyrównana odpowiedź amplitudowa i brak tendencji do generowania buczących częstotliwości, są wyjątkowymi atutami tej konstrukcji.

Adamson Point 8

Kolumny oferują bardzo jasne i przejrzyste górne pasmo, przy mocy szczytowej na poziomie 1200 W. Ponadto jest to sprzęt porządnie skonstruowany i dość uniwersalny. Niezależnie, czy kolumny będą używane jako element instalacji, czy też jako odsłuchy typu wedge lub cześć systemu nagłośnieniowego, jestem pewien, że w każdym zadaniu poradzą sobie znakomicie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)