Google Analytics
10
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > AKG C636 z nagrodą TEC Award 2018
22-02-2018

AKG C636 z nagrodą TEC Award 2018 
Mikrofon AKG C636 otrzymał prestiżową nagrodę.
 
 
Nagrodzony mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej C636 jest następcą legendarnego modelu C535. Mikrofon posiada niezwykle lekką, specjalnie strojoną, pokrytą 24-karatowym złotem kapsułę o średnicy 3/4” zapewniającą niesamowitą szczegółowość.
 
 
 
 
Wkładka, układ siatek i filtrów grilla główki mikrofonu są tak zaprojektowane, aby minimalizować  sprzężenia oraz wszelkie niedogodności związane z poruszaniem mikrofonu. 
 
 
 
 
"Wzięliśmy legendarny mikrofon C535 i zaktualizowaliśmy go, aby spełniał najbardziej rygorystyczne warunki performance'u live, jakie czekają dzisiejszych wokalistów" - powiedział Christopher Palmer z Harman Professional Solutions.

PRODUCENT: AKG - www.akg.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


AKG D5 LX

AKG D5 LX świetnie wpasowuje wokale i instrumenty w miks i nadaje im funkcję wiodącą. Podbicie 5 kHz jest natychmiast odczuwalne i warto na samym początku zwrócić uwagę, czy jest ono adekwatne do celu, jaki chcemy uzyskać.

AKG D112 MkII

AKG D112 to bez wątpienia jeden z najczęściej wykorzystywanych mikrofonów przewidzianych do instrumentów basowych. Po ten popularny model sięgają chętnie zarówno realizatorzy studyjni, jak i koncertowi, głównie do ujęć stopy perkusyjnej oraz wzmacniaczy basowych. Obecnie doczekał się on nowej i ulepszonej wersji oznaczonej symbolem Mk II.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)