Google Analytics
108
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > „Oświetlenie sceniczne” - szkolenie
10-06-2017

„Oświetlenie sceniczne” - szkolenie13 czerwca odbędzie się szkolenie – „Oświetlenie sceniczne”. Adresowane jest ono do osób, które posiadają wiedzę teoretyczną z podstaw techniki świetlnej i chciałyby ją ugruntować oraz zweryfikować z praktyką.

 

 

Na szkoleniu dowiecie się, jak wyglądają urządzenia wewnątrz – na własne oczy zobaczycie, dlaczego współczynnik oddawania barw jest tak istotny. Różnica między washem a spotem czy beamem również nie będzie już tajemnicą.

W trakcie szkolenia, które poprowadzi Paweł Murlik, poznacie początki oświetlenia, historię teatru, pierwsze próby kreowania przestrzeni światłem, podstawowe wielkości charakteryzujące światło, sposoby uzyskiwania określonej barwy światła w teorii i praktyce, sposoby zmiany kształtu plamy świetlnej, gobo, irys, pryzma, typy scenicznych opraw oświetleniowych i sposób ich działania, budowa scenicznych opraw oświetleniowych na przykładach, porównanie różnych rodzajów opraw oświetleniowych, systemy sterowania oświetleniem, rodzaje konsolet oświetleniowych oraz jak powstaje dym dekoracyjny, jakie rozróżniamy jego rodzaje i po co stosujemy, jak również co oprócz światła można spotkać na scenie, czyli pirotechnikę, multimedia i systemy śledzenia.

 

Szkolenie odbywać się będzie w siedzibie firmy Prolight przy ulicy 3 Maja 183 w Pruszkowie między godziną 10 a 16.

Po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem - Light School - istnieje możliwość transportu uczestników. 


PRODUCENT: Clay Paky - www.claypaky.it

DYSTRYBUTOR: Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Clay Paky Mythos

Podczas pierwszych oględzin naszą uwagę przykuje zdecydowanie zewnętrzna soczewka. Głowica jest hybrydą – stanowi połączenie spota i beama. Zakres zoomu wynosi od 4º do 50º – jest naprawdę imponujący.

Clay Paky A.leda B-Eye K20

A.leda B-Eye K20 to doskonały wash ledowy, który genialnie miesza kolory (światłowód przed soczewką zbierający światło oraz mieszający składowe RGBW), a do tego daje mocno odciętą wiązkę światła bez niepotrzebnych poświat (soczewki PC).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)