Google Analytics
44
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Świąteczny katalog z promocjami
28-11-2016

Świąteczny katalog z promocjami 

Audiostacja przygotowała świąteczną promocję na sprzęt i oprogramowanie. 

 

Do końca grudnia obowiązują promocyjne ceny z katalogu świątecznego Audiostacji. Wśród nich można znaleźć obniżki na: monitory – do -15%, interfejsy – do -25%, miksery – do -25%, oprogramowanie – do -50%, mikrofony i akcesoria do nich – do -50%, klawiatury sterujące – do -15% i nagłośnienie do gitary i basu – do -20%. Mnóstwo znakomitego sprzętu w równie dobrych cenach! Istnieje poważne podejrzenie, że nadchodzące święta będą udane dla wszystkich miłośników dobrego brzmienia.


PRODUCENT: Rode - www.rodemic.com

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Rode NTR

RØDE NTR jest bardzo dobrze wykonany, uniwersalny i przede wszystkim oryginalny w swoim brzmieniu. Można się pokusić o stwierdzenie, że jest to konstrukcja wyznaczająca charakter brzmienia współczesnej wstęgi.

Rode M5

RODE M5 jest kompaktowym mikrofonem pojemnościowym wyposażonym w półcalową kapsułę o charakterystyce kardioidalnej. M5 przeznaczony jest zarówno do pracy w studiu, jak i na scenie (pojedynczo lub w parze). Doskonale sprawdzi się podczas rejestracji chórów, zespołów wokalnych, wszelkiego typu instrumentów akustycznych oraz innych źródeł dźwięku.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)