Google Analytics
242
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Świąteczna promocja Shure
07-12-2016

Świąteczna promocja Shure 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia krajowy dystrybutor marki Shure, Polsound, przygotował dla nas obniżkę cen wybranych urządzeń producenta.

 

Promocją zostały objęte mikrofony, słuchawki i systemy bezprzewodowe. Wśród urządzeń w promocyjnych cenach znajdziemy m.in. mikrofony Beta 58 czy SM58S, słuchawki SRH1440 i SRH750 oraz systemy bezprzewodowe taki jak BLX14/SM35 tudzież GLXD16.

 

 

Wymienione wyżej produkty to jedynie wierzchołek góry lodowej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie dystrybutora.


PRODUCENT: Shure - www.shure.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Shure Axient AD

Axient wyznacza nowe trendy w dziedzinie systemów bezprzewodowych. Jednocześnie nazwa ta została nieco odczarowana, ponieważ do tej pory seria kojarzyła się z ogromnymi kwotami, którymi nawet duże firmy mogły być przerażone. Minęło parę lat, a technologia niegdyś dostępna dla wybranych jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Shure PSM300

Jeśli jesteś muzykiem i kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przejściem z odsłuchu podłogowego na douszny albo jesteś realizatorem monitorów i zastanawiasz się nad zaproponowaniem zestawu IEM dla zespołu, z którym współpracujesz, Shure PSM300 może być doskonałym, stosunkowo niedrogim rozwiązaniem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)