Google Analytics
232
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Wydarzenia > Świąteczna promocja ProAUDIO-AVT
20-12-2017

Świąteczna promocja ProAUDIO-AVT 

Firma ProAUDIO-AVT zorganizowała trwającą do końca roku promocję świąteczną na kompletne zestawy nagłośnieniowe, które idealnie sprawdzą się podczas kameralnych koncertów, konferencji, czy jako instalacja stała.

 

Głośniki Adamson, wzmacniacze Labgruppen, processing Lake/IPD, okablowanie Canare, oraz statywy k&m, to najwyższa jakość oraz niezawodność, które posłużą latami.

 

kontakt: adamson@proaudio.pl

 

 

Do wyboru są dwa zestawy:

 

Zestaw nr 1

 

Zestaw nr 2


PRODUCENT: Adamson - www.adamsonsystems.com

DYSTRYBUTOR: ProAUDIO-AVT - www.proaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Adamson M15

Jakość generowanego przez M15 dźwięku jest co najmniej bardzo dobra, jeśli nie powiedzieć, że znacząco odbiega od innych konstrukcji tego typu, oczywiście na plus. Przede wszystkim wyjątkowo wyrównana odpowiedź amplitudowa i brak tendencji do generowania buczących częstotliwości, są wyjątkowymi atutami tej konstrukcji.

Adamson Point 8

Kolumny oferują bardzo jasne i przejrzyste górne pasmo, przy mocy szczytowej na poziomie 1200 W. Ponadto jest to sprzęt porządnie skonstruowany i dość uniwersalny. Niezależnie, czy kolumny będą używane jako element instalacji, czy też jako odsłuchy typu wedge lub cześć systemu nagłośnieniowego, jestem pewien, że w każdym zadaniu poradzą sobie znakomicie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)